Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Wdeokonferencja z Anglią

2013-06-19 10:18:27 (ost. akt: 2013-06-19 10:18:54)

Autor zdjęcia: Archiwum

Wideokonferencje stały się popularne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach. Uczniom klasy piątej "a" tak bardzo spodobała się widokonferencja z absolwentką szkoły, Mają Śliwińską obecnie zamieszkałą w Anglii, że postanowiły przeprowadzić podobne spotkanie ze swoją koleżanką Patrycją Taboła, która dwa lata temu uczyła się w ich klasie i również wyjechała do Anglii.

Z wykorzystaniem programu Skype uczniowie całej szkoły zobaczyli swoją dawną koleżankę. Wideokonferencję oglądały również babcia i ciocia Patrycji. Była to okazja nie tylko do ćwiczenia umiejętności językowych (spotkanie odbyła się częściowo w języku angielskim), ale również uczniowie Szkoły Podstawowej w Prostkach mogli się uzyskać więcej informacji o systemie szkolnictwa, przedmiotach szkolnych, stylu życia ich rówieśników w Anglii. Nawet najmłodsi uczniowie brali udział w tym spotkaniu, zadając Patrycji bardzo poważne pytania typu: "Czego się boisz?" lub "Kim chcesz zostać w przyszłości?"

Zgromadzona społeczność szkolna z wielkim entuzjazmem pozdrawiała Patrycję i dziękowała jej za spotkanie oraz ciekawe informacje. Wideokonferencja została przygotowana przez Kółko Języka Angielskiego English Club pod opieką pani Barbary Walaszek.

Koordynator projektu: Barbara Walaszek


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages