środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Klub Malucha szaleje!

2013-09-21 10:33:11 (ost. akt: 2013-09-21 10:36:34)

Autor zdjęcia: Emilia Drągowska

Warsztaty tańca na wsi. Niemożliwe? Możliwe dzięki Działaj Lokalnie wszystko jest możliwe!.

Dzieci dzięki realizacji projektu uczestniczą w warsztatach nauki tańca warsztaty prowadzi instruktor Paweł Gąska, (PAPAJ)- członek grupy akrobatyczno - tanecznej “ Jumper Steps” z Ełku. Trenuje takie dyscypliny sportowe jak: akrobatykę, taniec break dance, wietnamską sztukę walki viet vo dao.

Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wykonanych pokazów miejskich i pozamiejskich. Zdobył złoty medal na mistrzostwach Polski w układach walk reżyserowanych. Miał także występy na żywo w programie "Kawa czy herbata" w TVP 1, "Pytanie na Śniadanie" w TVP 2 oraz w programie "Mam Talent" - udział i przejście do 2 etapu programu w stacji TVN. Brał także udział w międzynarodowym festiwalu sztuk walk w Warszawie. Transmisja zawodów była w TVP info. Reprezentuje też stowarzyszenie Jumper Steps, które promuje sporty ekstremalne takie jak: taniec break dance, akrobatykę, sztuki walki. Instruktor zajęć w Szkole Artystycznej: Break Dance
Klub Malucha w świetlicy w Rożyńsku Wielkim(gmina Prostki) jest już o wiele przytulniejszy został doposażony, ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckiego Stowarzyszenia Aktywności „STOPA”, Powiat Ełcki oraz Gminę Prostki. Teraz zabawy w świetlicy niema końca, a zabawom towarzyszy uśmiech i radość wielu wiejskich dzieci.


W tym tygodniu odbył się również wyjazd do kina na bajkę Smerfy 2 do kina w Ełku oczywiście dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckiego Stowarzyszenia Aktywności „STOPA”, Powiat Ełcki oraz Gminę Prostki.

Projekt ten realizuje Towarzystwo Miłośników Ziemi Rożyńskiej jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zapewnienie dzieciom i młodzieży atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego oraz prowadzenie świetlicy.

To bardzo pracowite tygodnie dla naszego stowarzyszenia mówi prezes stowarzyszenia-Emilia Drągowska ale bardzo pozytywnie pracowite to za sprawą oczywiście Działaj Lokalnie. Dziś na warsztatach ponad 40 dzieciaków uczyło się tańczyć, to więcej niż zakładał projekt ale nie potrafiliśmy odmówić naszym podopiecznym! Kto wie może niektórzy z nich będą zawodowymi tancerzami.

Ucząc się od tak znakomitego instruktora jakim jest Pan Paweł Gąska na pewno mają szanse. Maluchy cudownie bawią się nowymi zabawkami, mamy angażują się w zajęcia, muszę przyznać że to jeden z najbardziej sprawdzających się projektów realizowanych przez nasze stowarzyszenie a sporo już ich przerobiliśmy. Chyba w końcu trafiliśmy do najbardziej zaangażowanej grupy odbiorców.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z warsztatów tanecznych oraz z Klubu Malucha. Zapraszam również do odwiedzania naszej świetlicy.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: stowarzyszeniemzr

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages