Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Uczyć czy nie uczyć?- oto jest pytanie

2013-10-16 10:48:52 (ost. akt: 2013-10-16 11:04:23)

Autor zdjęcia: Emilia Drągowska

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. O tym wyjątkowym święcie nie zapominają rodzice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rożyńsku Wielkim(gmina Prostki).

Przepiękną laurką na tę okoliczność była z całą pewnością obecność zaproszonych gości współpracujących ze szkołą ale także część artystyczna w wykonaniu…..RODZICÓW i dzieci. Uczyć czy nie uczyć?- oto jest pytanie.-tak zatytułowany występ rodzice i uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Przedstawili wesołe scenki z życia szkoły. Po inscenizacji uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli upominki. Do życzeń dołączyli się również rodzice poczym zaprosili na przepyszny słodki poczęstunek.

W szkole w Rożyńsku Wielkim bardzo widoczna jest współpraca z rodzicami którzy bardzo aktywnie angażują się w życie szkoły, ale nie tylko placówka współpracuje także z partnerami Parafią Św. Szczepana w Rożyńsku Wielkim, Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Rożyńskiej i wieloma innymi. Przypomnijmy ze we wrześniu odbył się I Festyn Społeczności Szkolnej-niezwykle udany.

To bardzo miłe że w takim dniu inicjatywę przyjmują rodzice. W większości szkół akademia jest przygotowywana przez uczniów ale trud przygotowania ponoszą nauczyciele. Szkoła Podstawowa w Rożyńsku Wielkim jest wyjątkowym miejscem które bardzo chętnie odwiedzają nie tylko uczniowie ale również rodzice absolwenci mieszkańcy wsi, zaproszeni goście w niej bowiem czuję się życzliwość serdeczność i zaangażowanie nic więc dziwnego że w tak uroczystym dniu nauczycielom dziękują nie tylko dzieci ale również ich rodzice i to w tak odważny sposób-poprzez występ artystyczny.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: stowarzyszeniemzr

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1230554 | 31.61.*.* 28 paź 2013 17:23

  Plac zabaw zamykany na klucz, bawic moga sie tylko wybrani, oj taka życzliwość

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Marco #1220627 | 89.228.*.* 16 paź 2013 20:45

  Potwierdzam tworzenie sympatycznej atmosfery edukacyjnej przez panią Dyrektor Szkoły Podstawowej z Rożyńska. Zarówno grono otaczających pedagogów, jest bardzo zaangażowane współpracą z dziećmi, jak również z rodzicami.Mieszkańcy gm.Prostki powinni koniecznie wybrać ponownie obecną władzę. Zajęcie 3 miejsca w rankingu najmniej zadłużonej Gminy ,bardzo dobrze świadczy o Pani Wójt, Baganowej .Nie jestem mieszkańcem gm. Prostki.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. pistoleros #1219966 | 83.19.*.* 16 paź 2013 11:19

   Uczuć czy nie uczyć ?? Zwolnić paru nauczycieli, będzie taniej a władza będzie szczęśliwa !!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages