środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Prostkach

2015-02-09 20:14:28 (ost. akt: 2015-02-09 22:25:29)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W GOK-u 30 stycznia odbył się „Gminny Turniej Tenisa Stołowego”. Zawody rozegrano w trzech kategoriach: Szkoła Podstawowa (początek rywalizacji godzina 10), Gimnazjum (początek godz. 13) oraz Szkoła średnia i starsi (początek godz. 16).

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Prostki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Prostkach. Celem turnieju były: popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych; umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównanie swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej oraz zagospodarowanie czasu wolnego podczas ferii zimowych 2015.

W kategorii „Szkoła Podstawowa” oraz „Szkoła średnia i starsi” uczestnicy rywalizowali systemem pucharowym do dwóch porażek, natomiast „Gimnazjum” systemem „każdy z każdym”. W pierwszej kategorii uczestniczyło 8 osób, w drugiej 5, natomiast w trzeciej również 8. W każdej kategorii czołowe lokaty zajęli faworyci, jednak nie obyło się bez niespodzianki. W najstarszej kategorii po raz pierwszy od kilku lat zwycięzcą nie został dotychczasowy etatowy wygrywający Michał Perkowski, który musiał uznać wyższość Daniela Szurna. W tej kategorii udział wzięły również dwie kobiety, które niestety nie dały rady mężczyznom, ale walczyły bardzo dzielnie i w nagrodę otrzymały pamiątkowe statuetki.
Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy, zawodnicy z drugich i trzecich miejsc medale, nagrody i dyplomy, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy za udział w turnieju.
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniała walkę w turnieju. Gratulacje i podziękowania kierujemy przede wszystkim do pań, które nie bały się podjąć rywalizacji z mężczyznami i walczyły z nimi na równym poziomie. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się zorganizować oddzielny turniej, tylko dla kobiet.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I. Szkoła Podstawowa
1. Rafał Hołtyn
2. Filip Chmielewski
3. Mateusz Olszewski
4. Pozostali uczestnicy : Paweł Kacperski, Oskar Kurowski, Sebastian Ocimek, Hubert Olszewski i Adam Kukier
II. Gimnazjum
1. Kacper Wilczewski
2. Adam Kozłowski
3. Hubert Chaponiuk
4. Pozostali: Robert Szulc i Dawid Kondratowicz
III. Szkoła średnia i starsi
1. Daniel Szurna
2. Michał Perkowski
3. Kamil Szurna
4. Pozostali: Emilia Brolek, Marta Jarosz, Bogusław Wilczewski, Bartosz Janczyk i Marcin Mężyński.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages