Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Prostki — miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego 2016

2016-08-11 10:08:00 (ost. akt: 2016-08-11 10:05:23)

Autor zdjęcia: Mat. prywatne

9 sierpnia 2016 r. wbito "ostatni gwóźdź" i oficjalnie oddano do użytkowania wiaty usytuowane wokół miejsca ogniskowego, zlokalizowanego na terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Prostkach.

Przedsięwzięcie związane z budową wiat zostało sfinansowane w ramach projektu „Miejsce spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”, realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasze Prostki”. Inwestycję sfinansowano ze środków Powiatu Ełckiego oraz Gminy Prostki.

Realizatorzy projektu serdecznie dziękują Staroście Powiatu Ełckiego Panu Markowi Chojnowskiemu, Radzie Powiatu Ełckiego, Wójtowi Gminy Prostki Mirosławowi Orłowskiemu oraz Radzie Gminy Prostki, za okazane zaufanie i udzielone wsparcie finansowe. SIS „Nasze Prostki” dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy realizacji projektu.

Dzięki wspólnym działaniom rozbudowana została infrastruktura turystyczno – rekreacyjna na terenie gminy, popularyzująca i promująca wieś jako miejsce do atrakcyjnego wypoczynku.

	http://m.wm.pl/2016/08/orig/p8090062-328549.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz.
Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ada #2044716 | 83.24.*.* 11 sie 2016 15:15

    Był taki daszek jadąc od Elku przed Gaskami. Palil sie chyba 10 razy dziś stoi straszydlo częściowo ogrodzone szkaradnym płotem. Jeszcze chyba nie dorośliśmy do takich rzeczy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages