Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Wiemy już kto jest „Przyjacielem Lasu”

Dyplomy ,nagrody, wspólna zabawa tak wyglądało sobotnie popołudnie w Rożyńsku Wielkim. Radość dzieci i twarze dumnych ze swych pociech rodziców to przepiękny obraz który na długo zostanie w pamięci organizatorów konkursu „Przyjaciele lasu” Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Rożyńskiej oraz Koła Łowieckiego Trop z Bemowa Piskiego.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 5.12.2015r w świetlicy w Rożyńsku Wielkim. Organizator jest bardzo mile zaskoczony tak dużą frekwencją uczestników niemal wszyscy laureaci zjawili się osobiście po odbiór nagród wraz z rodzicami za co stowarzyszenie składa ogromne podziękowania rodzicom ze tak liczne uczestnictwo w wydarzeniu.
Konkurs „Przyjaciele lasu” oraz „Leśny zeszyt wiedzy” cieszył się ogromnym zainteresowaniem różnił się jednak od innych konkursów a to za sprawą myśliwych z Koła Łowieckiego Trop które reprezentowali Adam Wójcik, Jerzy Robert Krajewski, Mieczysław Necel, Wojciech Wądołowski-albowiem zostało nagrodzonych ponad 30 uczestników. Zostały również przekazane podziękowania dla nauczycieli zaangażowanych w pomoc dzieciom. Po uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek i wspólną zabawę w świetlicy.
Konkurs zorganizowany został w ramach Konkursu Małych Grantów Ełckiego Stowarzyszenia Ekologicznego w Ełku, a nagrody sfinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
Radość dzieci przy odbieraniu nagród i dyplomów sprawiła ze zarówno Stowarzyszenie jak i Koło Łowieckie z pewnością podejmie się kolejnych inicjatyw. Serdecznie dziękujemy za obecność a laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: stowarzyszeniemzr oraz opublikowany na portalu Prostki: Wiemy już kto jest „Przyjacielem Lasu”
Oceń artykuł:

(0)